Na vycházce v lese

30/09/2024
MŠ Morysák
2. třída Morysák
  • komunit.kruh - rozhovor na téma "Koho bych mohl potkat v lese?"(děti určily podle obrázku/ lesní zvířátka, plody, rostliny..., rytmizovaly, popř. řekly detaily co o zvířátku nebo rostlině z obrázku věděly)
  • pohybová chvilka "Kouzelný šátek"-děti napodobovaly pohybem a zvukem lesní zvířátka, hra na Podzim (pešek)
  • pracovní list-zrakové vnímání (hledání a spojování dvojic hříbků, barevné rozlišení různých tvarů lisů)
  • v úterý jsme měli dopolední trénink gymnastiky ve sportovní hale na Rybníkách pod vedením trenérky
  • výtvarní činnost - skřítek Podzimník maluje barvy na listy (děti obtiskovaly různé listy barvami dle vlastního výběru na bílý papír A3, nanášely štětcem barvy na list)
  • při práci děti používají pojmenování barev
  • ve čtvrtek byl dopolední trénink v tanečním studiu pod vedením tanečních lektorů
  • upevňování pravidel chování ve školce
  • didaktická hra - Ztratil podzim barvičku...
  • Kimova hra - pamatování obrázků z lesa
  • individuálně  jsme tvořili z kaštanů a přírodnin